KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545428
nr 1454 5428
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad B Werner, daterad -51. Olja på duk, 62x30, yttermått inklusive ram: 67x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:08:26
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner